Crashcity RPG

Aktualnie trwa rekrutacja na liderów frakcji!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-09-12 14:09:42

gzejnikk
Administrator
Dołączył: 2019-09-11
Liczba postów: 3
WindowsChrome 76.0.3809.132

Rekrutacja na Lidera San Andreas Fire Department / Wrzesień

W dniu dzisiejszym zostaje otwarta rekrutacja na lidera

Powodzenia

Wzór

Login

SID

Wiek

Dlaczego Akurat ty ?

Coś o sobie

Czy posiadałeś styczność z liderówką na innym serwerze.

Posiadasz wiedze oraz materiały ?

Offline

#2 2019-09-16 17:53:33

Kubica316
Użytkownik
Dołączył: 2019-09-16
Liczba postów: 2
AndroidChrome 76.0.3809.132

Odp: Rekrutacja na Lidera San Andreas Fire Department / Wrzesień

Login
Kubica
SID
23
Wiek
16 lat
Dlaczego Akurat ty ?
Chciał bym spróbować czegoś nowego dawniej (nie cały miesiąc temu byłem na innym serwerze w fire department
ale umiarkowanie potrafię rozgrywać akcje rp jak by mi ktoś przedstawił regułkę to myślę że bym mógł spróbować
Coś o sobie
Mam 16 lat nazywam się Dawid pochodzę z małej wioski zwanej uciechów Wlkp i chodzę do zawodówki od pon do śr mam lekcje do ok 2 (nie raz wcześniej bo to zawodówka lekcji jest coraz to mniej?a czw-pt do 3:40 bo mam praktyki ,a w weekendy mam więcej czasu) w realu jestem już w straży pomagam ekipie z OSP na różne okazje rozkładać sprzęt i czesto startuje w zawodach strażackich ostatnio doszliśmy bardzo daleko ale to i tak za mało jak dla mnie teraz w starszej kategorii myślimy że wyjdziemy jeszcze dalej no i myślę że w grach trochę tz bym się nadawał na strażaka może nie aż na tak wysoki poziom ale można spróbować wszystkiego ?
Czy posiadałeś styczność z liderówką na innym serwerze.

Posiadasz wiedze oraz materiały ?
Mam z innych serwerów ale ciężko będzie na takiej wysokiej randze bez jakieś regułki na rp jak będzie to myślę że dam radę resztę napisałem powyżej ?
Sorki że się tak rozpisałem ale lubię napisać trochę więcej niż potem się dopytywać ?

Ostatnio edytowany przez Kubica316 (2019-09-16 17:57:32)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
polishlords - naluzie - minserv - teatroterapia - frozenfox